Reference

Jaromír

Měl jsem možnost si půjčit a řídit poprvé takovéto autíčko, měl jsem BMW a byl to úžasný zážitek. Motor 6V měl krásný zvuk a jsem ještě větší odpůrce downsizingu než dosud. Komunikace a přístup kluků byl úžasný, jednání na seriózní úrovni. Určitě si ještě autíčko vypůjčím. Byl jsem nadmíru spokojen. Všem doporučuji.

Lukáš

Děkujeme za zážitek, moje první zkušenost s půjčením auta a proběhlo to na výbornou. Super rychlá komunikace, flexibilita při převzetí i vrácení vozu. Auto nám dodalo další rozměr našeho prodlouženého víkendu. Tedy závěr jasný doporučujeme a dáváme 10 z 10 bodů :).

Michal

Skvělý přístup k zákazníkovi, dobrá cena a možnost individuálních podmínek (čas vrácení, pomoc po telefonu apod.). Jednoznačně mohu doporučit, hned po ověření kvality jsem si rezervoval vůz na celý víkend ;).

Jan

Skvělé a rychlé jednání, úžasná cena a parádní auta. Měl jsem BMW Z4 na týden, to vám přeji zažít, neuvěřitelná jízda. Bohužel se mi stala malá škoda, zřejmě na některém parkovišti od otevření cizích dveří, nicméně vše bylo vyřešeno rychle a bez zbytečných problémů. Můžu jen doporučit.

Veronika

Krásný kabriolet vonící čistotou.
Profesionální přístup.
Byli jsme moc spokojení a určitě doporučujeme!

Dalibor

Profesionální přístup a perfektní domluva. Auta ve skvělém stavu.

Michal

Individuální přístup, auto ve skvělém stavu, vynikající poměr cena/výkon. Žádný problém při vrácení auta. Rád opět využiji při nejbližší příležitosti.

Adam

Profesionální přístup, vše rychle vyřízeno. Doporučuji.

Eva

Perfektní servis, mockrát děkujeme za zprostředkování výjimečného zážitku.

David

Mužů doporučit tuto společnost, která vám poskytne splnit si sen a zprostředkovat parádní řidičský zážitek. Měl jsem půjčené Z4 a připadal jsem si jako Bond 007. Auto bylo připravené v perfektním stavu 👍 

Recenze jsou převzaty z našeho profilu na sociální síti FB. Každého názoru zákazníka si velmi vážíme a proto jsme rádi, že jsme ve všech ohledech doposud splnili Vaše očekávání.